Kolmat - renowacja studni głębinowych
Specjalistyczna pomoc w zakresie czyszczenia studni głębinowych

Bezpłatne wzory Zapytań ofertowych na inspekcje, badania i pomiary oraz regeneracje studni głębinowych - Pobierz wzór

O firmie Kolmat

Doświadczenie, które mówi samo za siebie

Kolmat to firma z ponad 30 letnią tradycją. O badaniach, inspekcjach kamerą, renowacjach, regeneracjach i czyszczeniu studni głębinowych wiemy wszystko - bo wykonujemy je od wielu lat. Nasze metody zmieniały się z upływem czasu, podążając za innowacjami technologicznymi i zmiennymi potrzebami klientów. Trzymamy rękę na pulsie, nieustannie ucząc się tego, co nowe i poszukując jeszcze bardziej efektywnych metod pracy nad studniami.

Park maszynowy, na którym pracujemy, to sprawdzone urządzenia wysokiej jakości, pozwalają nam realizować nasze cele sprawnie i skutecznie.

Wiemy co robimy i robimy to doskonale

  • Efekt. Każdy z naszych klientów pojawia się u nas z problemem. A my znajdujemy efektywne i szybkie sposoby jego rozwiązania. Gwarantujemy skuteczne metody z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i kilkudziesięciu lat doświadczenia.
  • Jakość. Nie chadzamy na skróty i wybieramy wyłącznie sposoby, które przynoszą długotrwały efekt. Stosujemy się do norm branżowych i opracowanej metodologii, która pozwala nam osiągać tak dobre wyniki. Wciąż się doskonalimy i nie ustajemy w wysiłkach, aby być najlepszym w tej dziedzinie.
  • Ekologia. Stosujemy w pełni ekologiczne metody mechaniczne, hydromechaniczne, ultradźwiękowe i pneumoimpulsowe. A wykorzystywane rozwiązania i wdrażane technologie metody chemicznej, bazują na skutecznych środkach, które są w pełni bezpieczne dla użytkowników studni i środowiska.

Bezkompromisowa skuteczność

Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, ale przede wszystkim nastawiona na standard wykonanych usług. Nie jest sztuką zrobić coś szybko, najtaniej i niedokładnie – my nie uznajemy półśrodków, oferując wysoką jakość dbamy też o to, aby nasze ceny pozostawały konkurencyjne rynkowo.

Indywidualne podejście do końca - pomoc i edukacja

Do problemu podchodzimy kompleksowo. Realizacja zamówienia nie jest końcem współpracy. W ramach usługi oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie edukacji na temat optymalnej i bezpiecznej eksploatacji studni. Bowiem tylko odpowiednia wiedza, pozwala na jej długotrwałe, sprawne i bezawaryjne użytkowanie.

Wielu zadowolonych klientów

30-letnie doświadczenie w branży zaowocowało licznymi opiniami i rekomendacjami od zadowolonych z naszej pracy klientów. Na życzenie chętnie je udostępnimy!